قدرت برنامه ریزی عامل رسیدن به مقصدهدفتان

برنامه ریزی روش اصلی برای رسیدن به مقصدتان است

قدرت برنامه ریزی ، عامل نظم از مهمترین ویژگی های افراد موفق است. نبوغ یعنی هنر تحمل رنج های بی پایان. تمام دستاوردهای بزرگ، با دقت زیاد و کوشش بی پایان بدست آمده اند. با ما در رویدادان همراه باشید.قدرت برنامه ریزی باعث می شود در حال حاضر شما توانایی آن را دارید که بیشتر از تصور همیشگی تان به کارهای خود بپردازید. استعداد شما به قدری زیاد است که اگر صدها بار هم به دنیا بیایید، می توانید از ان استفاده نمایید.

هرگز تا این حد فرصت وجود نداشته باشد که با استفاده از آن بتوانید به سطوح بالاتر سلامتی، خوشبختی و رفاه مالی برسید. برای درک و شناخت این پتانسیل بالقوه، اولین و مهمترین مسئولیت شما این است که دقیقاً بدانید اهداف و خواسته هایتان چیست. در این مقاله از رویدادان با ما همراه باشید.

وقتی کاملاً از هویت خود، خواسته ها و مقصدتان مطمن شدید، ده برابر یک فرد معمولی و بسیار سریعتر به کارهایتان خواهید پرداخت.

همه ما چهار هدف مشترک در زندگی داریم که عبارتند از:

۱-سلامتی، آمادگی جسمانی و عمری طولانی داشتن.

۲-انجام کاری که از آن لذت برده و حقوق بالایی دریافت کنیم.

۳-داشتن یک رابطه خوب و خوشبختی با کسانی که دوستشان داریم و به ان ها احترام می گذاریم.

۴-رسیدن به استقلال مالی طوری مه هرگز نگران پول نباشیم. وقتی در هر یک از این موارد، از یک تا ده به خود امتیاز دهید، متوجه می شوید که بیشتر نگرانی ها و مشکلات امروز شما در آن حوزه هایی هستند که امتیاز کمتری در آن اورده اید.

سریعترین پیشرفت ها در زندگی زمانی روی خواهند داد که در آن حوزه خاص، بهبود ایجاد کنید.

نویسنده: تیم تولید محتوای رویدادان

, , , , , ,
Share:

نظرات

۳ نظرات

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *