تجهیزات و امکانات مورد نیاز برگزاری وبینار

برگزاری وبینار به راحترین شکل ممکن

تجهیزات و امکانات مورد نیاز برگزاری وبینار انقدرها هم که فکر میکنید سخت نیست. با شیوع ویروس کرونا شاهد افزایش چشمگیر در برگزاری انواع دوره های مجازی هستیم. این روزها کمتر کسی است که نداند کلاس آنلاین چیست؟ برگزاری کلاس آنلاین به چه چیزهایی نیاز داریم؟ با رویدادان همراه باشید.

تجهیزات و امکانات مورد نیاز برگزاری وبینار در سطح پایه اسان است. بصورتی که اگر یک دستگاه رایانه، لپ تاب، گوشی همراه، تبلت و … که دسترسی به اینترنت با سرعت بالا دارید، برای شرکت در وبینار یا کلاس های آنلاین آماده اید. یک میکروفون یا هدست مناسب هم برای پخش و دریافت بهتر صدا پیشنهاد می شود.اگر برگزار کننده وبینار هستید علاوه بر این موارد باید نرم افزار و پلتفرم مناسب را انتخاب کنید و بستری را نیز برای ثبت نام کاربران مهیا سازید.

چگونه می توانیم در یک وبینار شرکت کنیم؟

با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید بسیاری از وبینارها با موضوعات مختلف را بیابید. در رویدادان هم وبینارها و کلاس های آنلاین بسیاری با موضوعات متنوع وجود دارد. کافیست یکی را بر اساس نیاز و علاقه خود انتخاب و بررسی کنید و هزینه آن را بپردازید تا ثبت نام شما انجام شود.

پس از ثبت نام پیامکی برای شما ارسال می شود که حاوی لینک ورود و رمز و نام کاربری می باشد.پس در زمان مقرر آنلاین شوید و بر روی لینک کلیک کنید و رمز عبور و نام کاربری خود را وارد کنید تا سر کلاس حضور یابید. حالا می توانیم از محتوای وبینار استفاده کنیم.

چگونه می توانیم وبینار برگزار کنیم؟

اگر مهارت، هنر و دانشی در هر زمینه ای دارید که دوست دارید آن را به دیگران آموزش بدید. و یا نیاز به برگزاری سمینار یا همایش برای معرفی برند یا محصولات خود دارید، می توانید از وبینار استفاده کنید. مطمئن باشید انتخاب خوبیه.

برای برگزاری وبینار باید مراحلی را گام به گام انجام دهید تا تجربه خوبی از برگزاری یک رویداد یا دوره آنلاین را داشته باشید. داشتن استراتژی و محتوا مناسب. استفاده از روش های تبلیغات و بازاریابی درست، انتخاب بستر مناسب برای ثبت نام و … همه در ارتقاء کیفیت وبینار شما و رضایت شرکت کنندگان نقش بسیاری دارند.

برای اینکه این مسیر را به درستی بروید می توانید در مطلب مراحل برگزاری وبینار دقیق ترین اطلاعات را کسب کنید.

آیا امکان تست وبینار قبل از برگزاری را داریم؟

احتمالاٌ هنوز هم تصور درستی از وبینار و محیط ان ندارید. و یا هنگام ثبت نام در وبینار یا کلاس آنلاین فکر می کنید این کلاس ها مناسب نیستند.اگر دوست دارید محیط کلاس آنلاین را ببینید و از وبینارهای رایگان بهره ببرید.

بدون پرداخت هیچ هزینه ای در کلاس آنلاین مورد علاقه تان که در رویدادان تعریف شده است ثبت نام کنید و در زمان اعلام شده آنلاین شوید و تجربه ای را در زمینه حضور در کلاس آنلاین کسب کنید. سپس با خیال راحت وبینارتون برگزار کنید و یا وبینارهای هزینه ای را ثبت نام کنید.

بدون شک برگزاری وبینار یا کلاس آنلاین و شرکت در این دست از کلاس های آنلاین تجربه ای خاص برای شما خواهد داشت.

نویسنده: امیر احسان درویشی

, , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *